• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 08:30Woezik JO10-4 - DVOL JO10-5Sportpark Woezik
    23 mrt. 08:30Fortissimo JO9-2 - DVOL JO9-3Sportpark Hoekelumse Eng
    23 mrt. 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-4 - DVOL JO11-2Sportpark De Schuytgraaf
    23 mrt. 08:30DVOL JO8-1 - Bennekom JO8-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 08:30DVOL JO8-2 - Blauw Wit JO8-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 08:30DVOL JO9-5 - Oranje Blauw JO9-2Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 08:30DVOL JO9-2 - HAVO JO9-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 08:30DVOL JO8-4 - Groesbeekse Boys JO8-2Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 08:30DVOL JO9-1 - Woezik JO9-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 08:30DVOL JO10-6G - De Treffers JO10-4GSportpark Vossenpels
    23 mrt. 09:00SKV MO13-2 - DVOL MO13-1Sportpark De Zoom
    23 mrt. 09:45SC Bemmel JO9-3 - DVOL JO9-4Sportpark Ressen
    23 mrt. 09:45DVV JO12-2 - DVOL JO12-1Sportpark Horsterpark
    23 mrt. 09:45DZC '68 JO8-5 - DVOL JO8-5Sportpark Zuid (ingang 2)
    23 mrt. 09:45DVOL JO11-5 - OSC JO11-6Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 09:45DVOL JO11-3 - OSC JO11-4GSportpark Vossenpels
    23 mrt. 09:45DVOL JO11-4 - DVOV JO11-6Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 09:45DVOL JO10-1 - Orion JO10-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 10:00EMM JO10-2 - DVOL JO10-4Sportpark De Haar
    23 mrt. 10:00Woezik JO11-1 - DVOL JO11-1Sportpark Woezik
    23 mrt. 10:00RKHVV JO13-1G - DVOL JO13-1Sportpark De Blauwenburcht
    23 mrt. 11:00Trekvogels JO15-1 - DVOL JO15-1Sportpark De Kwakkenberg
    23 mrt. 11:00GVA JO10-1 - DVOL JO10-2Sportpark De Vijzel
    23 mrt. 11:00UHC JO12-1G - DVOL JO12-3Sportpark Schaarweide
    23 mrt. 11:00Jonge Kracht JO8-2 - DVOL JO8-3Sportpark Schalkshof
    23 mrt. 11:15DTS '35 Ede JO12-3 - DVOL JO12-2Sportpark Inschoten
    23 mrt. 11:15DVOL JO12-4 - Arnhemse Boys JO12-4GSportpark Vossenpels
    23 mrt. 11:15DVOL JO13-3 - Eendracht '30 JO13-2Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 11:15DVOL JO13-2 - Eendracht '30 JO13-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 11:25SML JO10-4 - DVOL JO10-3Sportpark De Bakenberg
    23 mrt. 13:00UHC MO15-1 - DVOL MO15-1Sportpark Schaarweide
    23 mrt. 13:00SCP JO15-2 - DVOL JO15-4Sportpark Schravenhof
    23 mrt. 13:00DVOL JO17-1 - Brakkenstein JO17-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 13:00DVOL JO15-3 - Orion JO15-4Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 13:00DVOL JO15-2 - SCP JO15-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 15:00Redichem MO17-1 - DVOL MO17-1Wilhelmina sportpark
    23 mrt. 15:00Spero JO17-3 - DVOL JO17-3Sportpark De Pas
    23 mrt. 15:00DVOL 2 - SCE 2Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 15:00DVOL JO19-1 - SCP JO19-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 15:00DVOL JO17-2 - vv Ewijk JO17-1Sportpark Vossenpels
    24 mrt. 10:00Spero VR2 - DVOL VR1Sportpark De Pas
    24 mrt. 10:00Sc Westervoort 5 - DVOL 5Sportpark Naederhuyse
    24 mrt. 10:00DVOL 4 - SVHA 3Sportpark Vossenpels
    24 mrt. 10:30Epe 2 - DVOL 2Sportpark Wachtelenberg
    24 mrt. 10:30Niftrik 2 - DVOL 3Sportpark De Eik (Niftrik)
    24 mrt. 14:00Beuningse Boys 1 - DVOL 1Sportpark De Ooigraaf
    26 mrt. 18:30DVOL MO13-1 - VDZ MO13-1Sportpark Vossenpels
    28 mrt. 20:00ST AWC/Juliana '31 VR1 - DVOL VR1Sportpark De Broeklanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.Spero JO12-2 - DVOL JO12-27 - 4
    9 mrt.DVOL JO11-3 - Woezik JO11-31 - 2
    9 mrt.Woezik MO17-3 - DVOL MO17-12 - 2
    9 mrt.Spero JO11-1 - DVOL JO11-111 - 1
    9 mrt.FC Zutphen JO12-2 - DVOL JO12-12 - 4
    9 mrt.DVOL JO12-3 - Aquila JO12-15 - 2
    9 mrt.Spero JO15-2 - DVOL JO15-22 - 4
    9 mrt.DVOL JO17-1 - OSC JO17-14 - 0
    9 mrt.DVOL JO15-4 - Beuningse Boys JO15-60 - 9
    9 mrt.DVOL JO17-4 - Trekvogels JO17-32 - 0
    9 mrt.DVOL JO17-2 - Eendracht '30 JO17-11 - 2
    9 mrt.DVOL JO19-1 - Excelsior Z JO19-1G3 - 2
    9 mrt.Woezik JO17-7 - DVOL JO17-34 - 1
    10 mrt.DVOL 4 - Leones 37 - 5
    10 mrt.DVOL VR1 - Leones VR10 - 2