• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alst, Joost vanTeamspeler
    Artz, JeroenTeamspelerAanvaller
    Brouwer, BartTeamspeler
    Coenen, JulesTeamspeler
    Coenen, SjorsTeamspeler
    Derks, GuusTeamspeler
    Disveld, JopTeamspeler
    Evers, TeusTeamspeler
    Geerlings, LuukTeamspelerMiddenvelder
    Kokke, LorenzoTeamspelerAanvaller
    Kuling, MickTeamspeler
    Maters, MathijsTeamspelerVerdediger
    Mombarg, JurTeamspeler
    Peters, YnzeTeamspeler
    Stevens, FreekTeamspeler
    Wientjes, MarcoTeamspeler
    Wijck, Luuk vanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische staf
    Balvers, F.W.D.Technische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Balvers, F.W.D.Overige stafTeammanager
    Hendriks, G.J.Technische stafAss.-trainer/coach
    Janssen, AnthonyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Knipping, Geert-JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 okt.DVOL 1 - DIO '30 10 - 0
    14 okt.HAVO 1 - DVOL 10 - 0
  • Poulestanden DVOL 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIO '30 1431082610
    2Germania 1431061510
    3Blauw Wit 1421110557
    4Trekvogels 1421110917
    5HAVO 1421137-47
    6Rood Wit 1420211656
    7Arnhemse Boys Schuytgraaf 142029636
    8Beuningse Boys 1412146-25
    9Brakkenstein 131118444
    10Eldenia 1411246-24
    11RODA '28 1411246-24
    12RKSV Driel 1310235-23
    13DVOL 1402214-32
    14Hatert 14004418-140

    Poulestanden DVOL 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL 13300170179
    2WVW 132017346
    3RKPSC 1310228-63
    4Victoria '25 13003015-150

    Poulestanden DVOL 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Activia 100000000
    2Advendo '57 100000000
    3AGOVV 100000000
    4Albatross 100000000
    5Alexandria 100000000
    6Alverna 100000000
    7Angerlo Vooruit 100000000
    8csv Apeldoorn00000000
    9Arnhemse Boys Schuytgraaf 100000000
    10AVW '66 100000000
    11AWC00000000
    12Bataven00000000
    13SC Bemmel 100000000
    14Bennekom 100000000
    15Be Quick Z. 100000000
    16Beuningse Boys 100000000
    17Brakkenstein 100000000
    18DCS 100000000
    19DIO '30 100000000
    20DIOSA 100000000
    21SC Doesburg 100000000
    22DSZ 100000000
    23DTS '35 Ede 100000000
    24DUNO D00000000
    25DVOL 100000000
    26DVV 100000000
    27Eldenia 100000000
    28ESA 100000000
    29vv Ewijk 100000000
    30Germania 100000000
    31Groen Wit '62 100000000
    32Groessen 100000000
    33GSV '38 100000000
    34GVC 100000000
    35Jonge Kracht 100000000
    36Juliana '31 100000000
    37SC Klarenbeek 100000000
    38NEC 100000000
    39Oeken 100000000
    40Orion 100000000
    41De Paasberg 100000000
    42RKHVV00000000
    43RODA '28 100000000
    44Rood Wit 100000000
    451ste00000000
    46SKV 100000000
    47De Treffers 100000000
    48Trekvogels 100000000
    49Veluwezoom 100000000
    50Victoria Boys 100000000
    51Voorwaarts T 100000000
    52VVO 100000000
    53VVOP 100000000
    54Warnsveldse Boys 100000000
    55WAVV 100000000
    56Woezik 100000000
    57WSV 100000000
    58WWNA 100000000
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 okt. 14:00DVOL 1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 1Sportpark Vossenpels
    28 okt. 14:30Brakkenstein 1 - DVOL 1Sportpark Brakkenstein
    4 nov. 14:00DVOL 1 - RODA '28 1Sportpark Vossenpels
    7 nov. 20:00DVOL 1 - Alverna 1Sportpark Vossenpels