• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkers, JesseTeamspeler
    Arnouts, JensTeamspeler
    Bund, Maarten van deTeamspeler
    Coenen, SjorsTeamspeler
    Derks, SamTeamspeler
    Disveld, JopTeamspeler
    Evers, TeusTeamspeler
    Geerlings, LuukTeamspelerMiddenvelder
    Goldenbelt, NielsTeamspeler
    Janssen, ArthurTeamspeler
    Jetten, LuukTeamspeler
    Kuling, MickTeamspelerDoelverdediger
    Maters, MathijsTeamspelerVerdediger
    Peters, YnzeTeamspeler
    Wientjes, MarcoTeamspeler
    Wouters, MikeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Balvers, F.W.D.Overige stafTeammanager
    Fischer, MichelOverige stafMateriaalman
    Hendriks, G.J.Technische stafAss.-trainer/coach
    Janssen, AnthonyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Knipping, Geert-JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.DVOL 1 - Estria 15 - 0
  • Poulestanden DVOL 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood Wit 1128042420424
    2Brakkenstein 11272333201323
    3Trekvogels 1127232921823
    4Blauw Wit 1126333431321
    5Groesbeekse Boys 1126242117420
    6HAVO 1126151816219
    7vv Ewijk 1126152019119
    8DVOL 11253425151018
    9Germania 1125342419518
    10Beuningse Boys 1124533021917
    11Hapse Boys 1125162221116
    12Vitesse'08 11202101039-292
    13Estria 1120111637-311

    Poulestanden DVOL 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 133009459
    2DVOL 132019726
    3Overasseltse Boys 131029723
    4Loo 13003211-90
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 14:30Hapse Boys 1 - DVOL 1Sportpark de Berkte
    16 feb. 14:00DVOL 1 - HAVO 1Sportpark Vossenpels