• 1 Veld Zondag man

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 157958@-1 )
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkers, JesseTeamspeler
    Arnouts, JensTeamspeler
    Bund, Maarten van deTeamspeler
    Coenen, SjorsTeamspeler
    Derks, SamTeamspeler
    Disveld, JopTeamspeler
    Evers, TeusTeamspeler
    Geerlings, LuukTeamspelerMiddenvelder
    Goldenbelt, NielsTeamspeler
    Janssen, ArthurTeamspeler
    Jetten, LuukTeamspeler
    Kuling, MickTeamspelerDoelverdediger
    Maters, MathijsTeamspelerVerdediger
    Peters, YnzeTeamspeler
    Wientjes, MarcoTeamspeler
    Wouters, MikeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Balvers, F.W.D.Overige stafTeammanager
    Fischer, MichelOverige stafMateriaalman
    Hendriks, G.J.Technische stafAss.-trainer/coach
    Janssen, AnthonyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Knipping, Geert-JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.Germania 1 - DVOL 10 - 0
    8 dec.DVOL 1 - Brakkenstein 13 - 1
  • Poulestanden DVOL 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood Wit 1107031916321
    2Brakkenstein 11062228151320
    3Trekvogels 1116232621520
    4HAVO 1106041712518
    5vv Ewijk 1106041816218
    6Blauw Wit 1105232927217
    7Groesbeekse Boys 1105141614216
    8DVOL 1104242015514
    9Beuningse Boys 1103432319413
    10Hapse Boys 1104151718-113
    11Germania 1103342018212
    12Vitesse'08 110028932-232
    13Estria 19018423-191

    Poulestanden DVOL 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 133009459
    2DVOL 132019726
    3Overasseltse Boys 131029723
    4Loo 13003211-90
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 14:30vv Ewijk 1 - DVOL 1Sportpark De Blatenplak