• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkers, JesseTeamspeler
    Arnouts, JensTeamspeler
    Coenen, SjorsTeamspeler
    Derks, SamTeamspeler
    Disveld, JopTeamspeler
    Evers, TeusTeamspeler
    Geerlings, LuukTeamspelerMiddenvelder
    Goldenbelt, NielsTeamspeler
    Janssen, ArthurTeamspeler
    Jetten, LuukTeamspeler
    Maters, MathijsTeamspelerVerdediger
    Peters, YnzeTeamspeler
    Wientjes, MarcoTeamspeler
    Wouters, MikeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Balvers, F.W.D.Overige stafTeammanager
    Fischer, MichelOverige stafMateriaalman
    Hendriks, G.J.Technische stafAss.-trainer/coach
    Janssen, AnthonyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Knipping, Geert-JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.DVOL 1 - Blauw Wit 12 - 3
    20 okt.HAVO 1 - DVOL 12 - 0
  • Poulestanden DVOL 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Ewijk 15401116512
    2Brakkenstein 1430114779
    3DVOL 1530213769
    4HAVO 153028539
    5Trekvogels 15302111109
    6Rood Wit 153029909
    7Blauw Wit 152211516-18
    8Germania 1521213857
    9Hapse Boys 142029816
    10Groesbeekse Boys 15203710-36
    11Beuningse Boys 14112121204
    12Estria 14004312-90
    13Vitesse'08 14004620-140

    Poulestanden DVOL 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 133009459
    2DVOL 132019726
    3Overasseltse Boys 131029723
    4Loo 13003211-90
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 nov. 14:00Beuningse Boys 1 - DVOL 1Sportpark De Ooigraaf
    10 nov. 14:30Trekvogels 1 - DVOL 1Sportpark De Kwakkenberg