• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Albertus, RailyTeamspeler
    Artz, JeroenTeamspelerAanvaller
    Bertisen, ThijsTeamspelerVerdediger
    Coenen, JulesTeamspeler
    Coenen, SjorsTeamspeler
    Disveld, JopTeamspeler
    Evers, TeusTeamspeler
    Geerlings, LuukTeamspelerMiddenvelder
    Maters, MathijsTeamspelerVerdediger
    Peters, YnzeTeamspeler
    Wijck, Luuk vanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Balvers, F.W.D.Overige stafTeammanager
    Balvers, F.W.D.Technische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hendriks, G.J.Technische stafAss.-trainer/coach
    Janssen, AnthonyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Knipping, Geert-JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 jun.Groesbeekse Boys 1 - DVOL 12 - 2
    17 jun.DVOL 1 - GVA 13 - 3
  • Poulestanden DVOL 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf 124193290335759
    2GVA 124165381334853
    3DVOL 124172578374153
    4OSC 124142863441944
    5Angeren 124115856362038
    6Jonge Kracht 124106855391636
    7CHRC 12477105259-728
    8Veluwezoom 12485115563-828
    9Dierense Boys 12483133848-1027
    10Westervoort 12476114467-2327
    11Eendracht Arnhem 12484125261-926
    12SC EDS 124302125101-769
    13Elistha 12432192694-688

    Poulestanden DVOL 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rood Wit 13300256199
    2DVOL 13201175126
    3Overasseltse Boys 13102613-73
    4DVE-Trajanus 13003327-240

    Poulestanden DVOL 1 (0612 Mannen Zondag nacompetitie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OSC 111004133
    2Groesbeekse Boys 111003033
    3DVOL 111002023
    4GVA 111001013
    5SCE 1100101-10
    6Krayenhoff 1100102-20
    7SC Millingen 1100114-30
    8Achilles '29 1100103-30

    Poulestanden DVOL 1 (0614 Mannen Zondag nacompetitie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVA 110103301
    2OSC 110103301
    3DVOL 110102201
    4Groesbeekse Boys 110102201

    Poulestanden DVOL 1 (0616 Mannen Zondag nacompetitie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL 110103301
    2GVA 110103301
  • Programma

    Geen informatie