• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alst, Joost vanTeamspeler
    Artz, JeroenTeamspelerAanvaller
    Brouwer, BartTeamspeler
    Coenen, SjorsTeamspeler
    Derks, GuusTeamspeler
    Disveld, JopTeamspeler
    Evers, TeusTeamspeler
    Geerlings, LuukTeamspelerMiddenvelder
    Kokke, LorenzoTeamspelerAanvaller
    Kuling, MickTeamspeler
    Maters, MathijsTeamspelerVerdediger
    Mombarg, JurTeamspeler
    Peters, YnzeTeamspeler
    Scholten, ArnoTeamspelerAanvaller
    Wientjes, MarcoTeamspeler
    Wijck, Luuk vanTeamspeler
    Wouters, MikeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische staf
    Balvers, F.W.D.Technische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Balvers, F.W.D.Overige stafTeammanager
    Hendriks, G.J.Technische stafAss.-trainer/coach
    Janssen, AnthonyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Knipping, Geert-JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.DVOL 1 - Rood Wit 14 - 5
    9 dec.Eldenia 1 - DVOL 11 - 4
  • Poulestanden DVOL 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIO '30 11182131112026
    2HAVO 11081121111025
    3Rood Wit 1116322415921
    4Blauw Wit 11162324131120
    5Trekvogels 1105232216617
    6DVOL 1114432017316
    7Germania 1104241110114
    8Brakkenstein 1103432012813
    9Arnhemse Boys Schuytgraaf 1114071623-712
    10RKSV Driel 1103251019-911
    11RODA '28 1113261419-511
    12Eldenia 192251217-58
    13Beuningse Boys 19225717-108
    14Hatert 1100010638-320

    Poulestanden DVOL 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL 13300170179
    2WVW 132017346
    3RKPSC 1310228-63
    4Victoria '25 13003015-150

    Poulestanden DVOL 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bataven1100110113
    2Bennekom 111009183
    3SC Bemmel 111008083
    4DVOL 111008173
    5AGOVV 111007073
    6Woezik 111006153
    7DUNO D11005053
    8Orion 111005053
    9Beuningse Boys 111005143
    10WAVV 111005143
    11Eldenia 111004043
    12WSV 111004043
    13AVW '66 111004223
    14Juliana '31 111004223
    15csv Apeldoorn11003123
    16VVOP 111003123
    17RKHVV11002023
    18Advendo '57 111003213
    19ESA 111003213
    20Rood Wit 111003213
    21Germania 111002113
    22GSV '38 111002113
    23RODA '28 111002113
    24Voorwaarts T 111002113
    25Warnsveldse Boys 111002113
    26Be Quick Z. 111001013
    27DCS 111001013
    28AWC11003303
    29NEC 111002203
    30SKV 110013300
    31DSZ 110012200
    32DIO '30 1100123-10
    33Jonge Kracht 1100123-10
    34Trekvogels 1100123-10
    35Activia 1100112-10
    36Albatross 1100112-10
    37SC Doesburg 1100112-10
    38GVC 1100112-10
    39WWNA 1100112-10
    40DIOSA 1100101-10
    41DTS '35 Ede 1100101-10
    42Arnhemse Boys Schuytgraaf 1100124-20
    43Groessen 1100124-20
    44SC Klarenbeek 1100113-20
    451ste100113-20
    46Brakkenstein 1100102-20
    47Angerlo Vooruit 1100115-40
    48VVO 1100115-40
    49Oeken 1100104-40
    50Victoria Boys 1100104-40
    51vv Ewijk 1100116-50
    52Groen Wit '62 1100105-50
    53De Treffers 1100105-50
    54Alverna 1100118-70
    55Veluwezoom 1100107-70
    56Alexandria 1100119-80
    57DVV 1100108-80
    58De Paasberg 11001011-110

    Poulestanden DVOL 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AWC11007073
    2Bennekom 111006423
    3Leones 111004223
    4DUNO D11003123
    5sv DFS 111002113
    6Woezik 111002113
    7Beuningse Boys 111001013
    8Juliana '31 111001013
    9Sparta Nijkerk11002203
    10Rood Wit 111001103
    11SC Bemmel 110012200
    12Germania 110011100
    13DVOL 1100112-10
    14NEC 1100112-10
    15Advendo '57 1100101-10
    16SDC Putten100101-10
    17VVOP 1100146-20
    18RODA '28 1100124-20
    19Orion 1100113-20
    20WAVV 1100107-70
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 dec. 14:00DVOL 1 - Hatert 1Sportpark Vossenpels