• 1 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkers, JesseTeamspeler
    Arnouts, JensTeamspeler
    Bund, Maarten van deTeamspeler
    Coenen, SjorsTeamspeler
    Derks, SamTeamspeler
    Disveld, JopTeamspeler
    Evers, TeusTeamspeler
    Geerlings, LuukTeamspelerMiddenvelder
    Goldenbelt, NielsTeamspeler
    Janssen, ArthurTeamspeler
    Jetten, LuukTeamspeler
    Kuling, MickTeamspelerDoelverdediger
    Maters, MathijsTeamspelerVerdediger
    Peters, YnzeTeamspeler
    Wientjes, MarcoTeamspeler
    Wouters, MikeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Balvers, F.W.D.Overige stafTeammanager
    Fischer, MichelOverige stafMateriaalman
    Hendriks, G.J.Technische stafAss.-trainer/coach
    Janssen, AnthonyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Knipping, Geert-JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DVOL 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brakkenstein 11172231151623
    2Rood Wit 1117041918121
    3Trekvogels 1116232621520
    4Groesbeekse Boys 1126242117420
    5vv Ewijk 1116141816219
    6Blauw Wit 1115333129218
    7HAVO 1116051715218
    8Beuningse Boys 1114432920916
    9Hapse Boys 1115152119216
    10DVOL 1114342015515
    11Germania 1114342218415
    12Vitesse'08 1110291036-262
    13Estria 1110110632-261

    Poulestanden DVOL 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 133009459
    2DVOL 132019726
    3Overasseltse Boys 131029723
    4Loo 13003211-90
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 14:00DVOL 1 - Estria 1Sportpark Vossenpels
    2 feb. 14:30Hapse Boys 1 - DVOL 1Sportpark de Berkte
    16 feb. 14:00DVOL 1 - HAVO 1Sportpark Vossenpels