• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, MarinusOverige stafTeammanager
    Reinerink, PeterOverige stafTeammanager
    Willems, KevinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 okt. 14:30JVC Cuijk 2 - DVOL 2Sportpark De Groenendijkse Kampen
    2 nov. 15:00DVOL 2 - UNI VV 4Sportpark Vossenpels
    9 nov. 17:00De Treffers 3 - DVOL 2Sportpark Zuid (Groesbeek)
    16 nov. 15:00DVOL 2 - Rood Wit 2Sportpark Vossenpels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.DVOL 2 - UNI VV 21 - 2
  • Poulestanden DVOL 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Millingen 2330012399
    2DVOL 2320111566
    3Spero 431029723
    4SC Bemmel 33003320-170

    Poulestanden DVOL 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groesbeekse Boys 243019639
    2Trekvogels 242116517
    3Achilles '29 222006156
    4UNI VV 2320113766
    5SCE 232019456
    6Rood Wit 24202151056
    7Trekvogels 3420268-26
    8Spero 241127704
    9UNI VV 421018443
    10De Treffers 321013303
    11DVOL 2410368-23
    12JVC Cuijk 24004328-250
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Evers, TijmenTeamspeler
    Goessens, JoepTeamspeler
    Hendriks, MarinusTeamspeler
    Kok, BastiaanTeamspeler
    Pluym, BramTeamspeler
    Reinerink, PeterTeamspeler
    Schwidder, MichaelTeamspeler
    Severs, M.P.Teamspeler
    Willems, KevinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.