• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, MarinusOverige stafTeammanager
    Reinerink, PeterOverige stafTeammanager
    Willems, KevinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 apr. 11:30UNI VV 4 - DVOL 2Sportpark GYMNASION
    18 apr. 11:30UNI VV 2 - DVOL 2Sportpark GYMNASION
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DVOL 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Millingen 2330012399
    2DVOL 2320111566
    3Spero 431029723
    4SC Bemmel 33003320-170

    Poulestanden DVOL 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 213101254134131
    2Groesbeekse Boys 213101250173331
    3UNI VV 41271434201422
    4UNI VV 2147163735222
    5Trekvogels 31462643331020
    6De Treffers 3116142619719
    7SCE 21261528181019
    8Trekvogels 2136162625119
    9Achilles '29 2116052627-118
    10Rood Wit 2134093754-1712
    11DVOL 2133192334-1110
    12JVC Cuijk 2130013695-890
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Evers, TijmenTeamspeler
    Goessens, JoepTeamspeler
    Hendriks, MarinusTeamspeler
    Kok, BastiaanTeamspeler
    Pluym, BramTeamspeler
    Reinerink, PeterTeamspeler
    Severs, M.P.Teamspeler
    Willems, KevinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-slide