• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, BerryTechnische stafTrainer/coach
    Raijmakers, SamOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 12:00SC Millingen 2 - DVOL 2Sportpark De Hove
    9 feb. 12:00DVOL 2 - Beuningse Boys 2Sportpark Vossenpels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.KHC 2 - DVOL 21 - 2
    26 jan.RKPSC 2 - DVOL 240 - 4
  • Poulestanden DVOL 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beuningse Boys 21071231151622
    2RKPSC 21062266214520
    3DCS 3105141815316
    4GVA 294322418615
    5RKSV Driel 2104242420414
    6DVOL 2104243760-2314
    7Woezik 3104151724-713
    8Orion 393332124-312
    9SC Millingen 2103341817112
    10MASV 2103071941-229
    11Groesbeekse Boys 2101272242-205

    Poulestanden DVOL 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL 23300133109
    2RKHVV 33201710-36
    3Orion 331028803
    4Spero 33003512-70

    Poulestanden DVOL 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T 211009093
    2Jonge Kracht 211008173
    3Spero 211007163
    4Bennekom 211005053
    5SDC Putten 311004043
    6AVW '66 211004223
    7Juliana '31 211003123
    8VVOP 211002023
    9DVC '26 211002113
    10De Treffers 211002113
    11Trekvogels 211002113
    12Woezik 211003303
    13DVOL 211001103
    14SC Bemmel 211001103
    15Leones 210013300
    16RKHVV 210011100
    17De Bataven 210011100
    18Juliana '31 2100112-10
    19SC Millingen 2100112-10
    20Varsseveld 2100112-10
    21MASV 3100124-20
    22Brakkenstein 3100113-20
    23SDV Barneveld 2100102-20
    24Columbia 2100104-40
    25Advendo '57 2100105-50
    26VDZ 2100117-60
    27OBW 2100118-70
    28Groen Wit '62 2100109-90

    Poulestanden DVOL 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 211006153
    2DVOL 211005233
    3Jonge Kracht 211004223
    4SDC Putten 311004223
    5De Treffers 211002023
    6VVOP 211006513
    7SC Bemmel 211005413
    8Voorwaarts T 2100156-10
    9Bennekom 2100145-10
    10Juliana '31 2100124-20
    11Woezik 2100124-20
    12AVW '66 2100102-20
    13DVC '26 2100125-30
    14Trekvogels 2100116-50

    Poulestanden DVOL 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZSV 311005143
    2Longa '30 211004133
    3Sparta Nijkerk 211003213
    4DVOL 211002113
    5Berkum 211001013
    6SDC '12 211001013
    7Jonge Kracht 211002203
    8TVC '28 311001103
    9MVV '29 210012200
    10DOS '37 210011100
    11HHC Hardenberg 2100123-10
    12KHC 2100112-10
    13Oranje Nassau 2100101-10
    14Spero 2100101-10
    15NSC Nijkerk 2100114-30
    16SC Bemmel 2100115-40

    Poulestanden DVOL 2 (B1280 Mannen beker reserve 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZSV 300000000
    2Berkum 200000000
    3Concordia-W 200000000
    4DVOL 200000000
    5Jonge Kracht 200000000
    6Longa '30 200000000
    7Rohda Raalte 200000000
    8SDC '12 200000000
    9SDC Putten 300000000
    10Sparta Nijkerk 300000000
    11Sparta Nijkerk 200000000
    12De Treffers 200000000
    13TVC '28 300000000
    14VSCO '61 200000000
    15VVOP 200000000
    16De Zweef 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    Artz, JeroenTeamspeler
    Avric, StefanTeamspeler
    Brouwer, BartTeamspeler
    Buil, TomTeamspeler
    Elbers, FreekTeamspeler
    Heijmen, MarcoTeamspeler
    Janssen, ArthurTeamspelerDoelverdediger
    Kuling, MickTeamspelerDoelverdediger
    Logt, Mike vdTeamspeler
    Maters, LuukTeamspeler
    Scholten, ArnoTeamspeler
    Soer, JordiTeamspeler
    Toonen, DennisTeamspeler
    Wijck, Luuk vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.