• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, BerryTechnische stafTrainer/coach
    Raijmakers, SamOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DVOL 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beuningse Boys 21181234161825
    2DCS 3147342618824
    3RKSV Driel 2146353326721
    4GVA 2125433024619
    5RKPSC 2135443429519
    6DVOL 21253442291318
    7SC Millingen 2125342618818
    8Orion 3134632930-118
    9Woezik 3134272133-1214
    10Groesbeekse Boys 2143382947-1812
    11MASV 21430112357-349

    Poulestanden DVOL 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL 23300133109
    2RKHVV 33201710-36
    3Orion 331028803
    4Spero 33003512-70

    Poulestanden DVOL 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T 211009093
    2Jonge Kracht 211008173
    3Spero 211007163
    4Bennekom 211005053
    5SDC Putten 311004043
    6AVW '66 211004223
    7Juliana '31 211003123
    8VVOP 211002023
    9DVC '26 211002113
    10De Treffers 211002113
    11Trekvogels 211002113
    12Woezik 211003303
    13DVOL 211001103
    14SC Bemmel 211001103
    15Leones 210013300
    16RKHVV 210011100
    17De Bataven 210011100
    18Juliana '31 2100112-10
    19SC Millingen 2100112-10
    20Varsseveld 2100112-10
    21MASV 3100124-20
    22Brakkenstein 3100113-20
    23SDV Barneveld 2100102-20
    24Columbia 2100104-40
    25Advendo '57 2100105-50
    26VDZ 2100117-60
    27OBW 2100118-70
    28Groen Wit '62 2100109-90

    Poulestanden DVOL 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 211006153
    2DVOL 211005233
    3Jonge Kracht 211004223
    4SDC Putten 311004223
    5De Treffers 211002023
    6VVOP 211006513
    7SC Bemmel 211005413
    8Voorwaarts T 2100156-10
    9Bennekom 2100145-10
    10Juliana '31 2100124-20
    11Woezik 2100124-20
    12AVW '66 2100102-20
    13DVC '26 2100125-30
    14Trekvogels 2100116-50

    Poulestanden DVOL 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZSV 311005143
    2Longa '30 211004133
    3Sparta Nijkerk 211003213
    4DVOL 211002113
    5Berkum 211001013
    6SDC '12 211001013
    7Jonge Kracht 211002203
    8TVC '28 311001103
    9MVV '29 210012200
    10DOS '37 210011100
    11HHC Hardenberg 2100123-10
    12KHC 2100112-10
    13Oranje Nassau 2100101-10
    14Spero 2100101-10
    15NSC Nijkerk 2100114-30
    16SC Bemmel 2100115-40

    Poulestanden DVOL 2 (B1280 Mannen beker reserve 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC '12 211009183
    2Sparta Nijkerk 211003033
    3Berkum 211003123
    4VVOP 211003123
    5De Zweef 211002113
    6Longa '30 211001103
    7Rohda Raalte 211001103
    8TVC '28 311001103
    9SDC Putten 310011100
    10AZSV 310011100
    11Jonge Kracht 210011100
    12VSCO '61 2100112-10
    13DVOL 2100113-20
    14Sparta Nijkerk 3100113-20
    15De Treffers 2100103-30
    16Concordia-W 2100119-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    Artz, JeroenTeamspeler
    Avric, StefanTeamspeler
    Brouwer, BartTeamspeler
    Buil, TomTeamspeler
    Elbers, FreekTeamspeler
    Heijmen, MarcoTeamspeler
    Janssen, ArthurTeamspelerDoelverdediger
    Kuling, MickTeamspelerDoelverdediger
    Logt, Mike vdTeamspeler
    Maters, LuukTeamspeler
    Scholten, ArnoTeamspeler
    Soer, JordiTeamspeler
    Toonen, DennisTeamspeler
    Wijck, Luuk vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide