• 3 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige staf
    Ibes, RickOverige stafTeammanager
    Janssens, BramOverige stafTeammanager
    Rikken, TPOverige staf
    Stoffels, NiekTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 dec. 10:00Spero 5 - DVOL 3Sportpark De Pas
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.DVOL 3 - Juliana '31 31 - 3
    18 nov.Woezik 5 - DVOL 33 - 2
  • Poulestanden DVOL 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel 5321013857
    2DVOL 3312012935
    3SC Millingen 331117614
    4OSC 23003312-90

    Poulestanden DVOL 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSZ 26510156916
    2Spero 564201911814
    3Brakkenstein 554101841413
    4Juliana '31 364112091113
    5Woezik 574121615113
    6DVOL 384042114712
    7Orion 77214201737
    8Niftrik 28215919-107
    9NSVV FC Kunde 47205222026
    10AAC-Olympia 26105822-143
    11Victoria '25 26006233-310
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Balvers, WFTeamspeler
    Disveld, OnnoTeamspeler
    Doeleman, ImreTeamspelerDoelverdediger
    Gisteren, Mark vanTeamspeler
    Ibes, RickTeamspeler
    Janssens, BramTeamspeler
    Logt, Dennis van deTeamspeler
    Maters, EmilTeamspeler
    Opgenoort, NoudTeamspeler
    Pluym, DaanTeamspeler
    Postma, EnosTeamspeler
    Roekel, Michel vanTeamspeler
    Stevens, FreekTeamspeler
    Toonen, A.A.TeamspelerVerdediger
    Toonen, KevinTeamspeler
    Zomerdijk, JeffreyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.