• 3 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige staf
    Ibes, RickOverige stafTeammanager
    Janssens, BramOverige stafTeammanager
    Rikken, TPOverige staf
    Stoffels, NiekTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 feb. 10:30AAC-Olympia 2 - DVOL 3Sportpark De Polenkamp
    17 feb. 12:00DVOL 3 - Brakkenstein 5Sportpark Vossenpels
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DVOL 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel 5321013857
    2DVOL 3312012935
    3SC Millingen 331117614
    4OSC 23003312-90

    Poulestanden DVOL 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSZ 276102081219
    2Juliana '31 3961226131319
    3Orion 7105142921816
    4Spero 564201911814
    5Brakkenstein 554101841413
    6Woezik 594142023-313
    7DVOL 384042114712
    8NSVV FC Kunde 4103163330310
    9Niftrik 292161123-127
    10AAC-Olympia 292071630-146
    11Victoria '25 28017844-361
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Balvers, WFTeamspeler
    Disveld, OnnoTeamspeler
    Doeleman, ImreTeamspelerDoelverdediger
    Gisteren, Mark vanTeamspeler
    Ibes, RickTeamspeler
    Janssens, BramTeamspeler
    Logt, Dennis van deTeamspeler
    Maters, EmilTeamspeler
    Opgenoort, NoudTeamspeler
    Pluym, DaanTeamspeler
    Postma, EnosTeamspeler
    Roekel, Michel vanTeamspeler
    Stevens, FreekTeamspeler
    Toonen, A.A.TeamspelerVerdediger
    Toonen, KevinTeamspeler
    Zomerdijk, JeffreyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.