• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 08:30DVOL JO15-1 - Leones JO15-1Sportpark Vossenpels
    24 nov. 08:30DVOL JO9-3 - SKV JO9-2GSportpark Vossenpels
    24 nov. 08:30DVOL JO9-1 - SC Bemmel JO9-1Sportpark Vossenpels
    24 nov. 08:30DVOL JO8-4 - Orion JO8-4Sportpark Vossenpels
    24 nov. 08:30DVOL JO8-1 - AWC JO8-1Sportpark Vossenpels
    24 nov. 08:30DVOL JO10-5 - Jonge Kracht JO10-3Sportpark Vossenpels
    24 nov. 08:30DVOL JO10-3 - Juliana '31 JO10-4Sportpark Vossenpels
    24 nov. 08:30Woezik JO8-1 - DVOL JO8-2Sportpark Woezik
    24 nov. 08:30SC Bemmel JO13-3 - DVOL JO13-2Sportpark Ressen
    24 nov. 08:30SC Bemmel JO10-3 - DVOL JO10-6GSportpark Ressen
    24 nov. 08:30SC Bemmel JO11-2 - DVOL JO11-4Sportpark Ressen
    24 nov. 09:00Redichem JO12-2 - DVOL JO12-3Wilhelmina sportpark
    24 nov. 09:00Redichem JO12-1 - DVOL JO12-1Wilhelmina sportpark
    24 nov. 09:45DVOL JO11-3 - SJO DVSG Germania JO11-1Sportpark Vossenpels
    24 nov. 09:45DVOL JO10-1 - Woezik JO10-1Sportpark Vossenpels
    24 nov. 09:45DVOL JO11-5 - SC Millingen JO11-2Sportpark Vossenpels
    24 nov. 10:00SCE JO9-2 - DVOL JO9-5Sportpark Lindenholt
    24 nov. 10:00SC Bemmel JO8-2 - DVOL JO8-3Sportpark Ressen
    24 nov. 10:00Woezik JO11-1 - DVOL JO11-1Sportpark Woezik
    24 nov. 10:15Leones JO13-1 - DVOL JO13-1Sportpark Het Zijvond
    24 nov. 10:30Lienden JO9-1 - DVOL JO9-2Sportpark De Abdijhof
    24 nov. 10:30Arnhemse Boys JO10-6G - DVOL JO10-2Sportpark De Schuytgraaf
    24 nov. 11:00Groessen JO15-2 - DVOL JO15-4Sportpark Heggeakkers
    24 nov. 11:15DVOL MO13-1 - Quick 1888 MO13-1Sportpark Vossenpels
    24 nov. 11:15DVOL JO12-4 - De Bataven JO12-4Sportpark Vossenpels
    24 nov. 11:15DVOL JO12-2 - Juliana '31 JO12-2Sportpark Vossenpels
    24 nov. 12:00Orion JO10-7 - DVOL JO10-4Sportpark Mariënbosch
    24 nov. 12:45Achilles '29 JO15-2 - DVOL JO15-2Sportpark De Heikant
    24 nov. 13:00DVOL MO15-1 - Orion MO15-1Sportpark Vossenpels
    24 nov. 13:00Overasseltse Boys JO17-2 - DVOL JO17-2Sportpark De Passelegt
    24 nov. 13:00Eldenia JO15-3 - DVOL JO15-3Sportpark Elden
    24 nov. 13:15De Treffers JO17-2 - DVOL JO17-1Sportpark Zuid (Groesbeek)
    24 nov. 15:00DVOL JO17-4 - GVA JO17-2Sportpark Vossenpels
    24 nov. 15:00DVOL MO17-1 - DVOV MO17-1Sportpark Vossenpels
    24 nov. 15:00DVOL JO17-3 - Spero JO17-3Sportpark Vossenpels
    24 nov. 15:00Advendo '57 JO19-1 - DVOL JO19-1Sportpark Allemanskamp
    24 nov. 15:00SCE 2 - DVOL 2Sportpark Lindenholt
    25 nov. 10:00DVOL 5 - Sc Westervoort 5Sportpark Vossenpels
    25 nov. 10:30De Bataven 2 - DVOL 2Sportpark Walburgen
    25 nov. 12:00SVHA 3 - DVOL 4Sportpark De Zandakkers
    25 nov. 14:00Blauw Wit 1 - DVOL 1Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.DIO '30 JO17-2 - DVOL JO17-32 - 3
    17 nov.DVOL JO17-1 - ESA JO17-38 - 4
    17 nov.DVOL JO15-2 - ESA JO15-41 - 4
    17 nov.DVOL JO15-4 - RKHVV JO15-4G3 - 9
    17 nov.OSC JO15-1 - DVOL JO15-10 - 1
    17 nov.DVOL JO15-3 - RKSV Driel JO15-22 - 2
    17 nov.DVOL JO17-2 - Brakkenstein JO17-210 - 2
    17 nov.DVOL JO19-1 - SKV JO19-25 - 2
    17 nov.DVOL 2 - SC Millingen 25 - 1
    18 nov.DVOL 4 - Niftrik 33 - 2
    18 nov.Woezik 2 - DVOL 20 - 3
    18 nov.DVOL VR1 - SVO FC Maas en Waal VR14 - 1
    18 nov.v.v. Dieren 2 - DVOL 53 - 1
    18 nov.Woezik 5 - DVOL 33 - 2
    18 nov.RKSV Driel 1 - DVOL 12 - 3