• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 08:30DVOL JO9-2 - HAVO JO9-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 08:30DVOL JO10-6G - De Treffers JO10-4GSportpark Vossenpels
    23 mrt. 08:30Fortissimo JO9-2 - DVOL JO9-3Sportpark Hoekelumse Eng
    23 mrt. 09:45DZC '68 JO8-5 - DVOL JO8-5Sportpark Zuid (ingang 2)
    23 mrt. 11:00Jonge Kracht JO8-2 - DVOL JO8-3Sportpark Schalkshof
    23 mrt. 13:00DVOL JO17-1 - Brakkenstein JO17-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 13:00DVOL JO15-3 - Orion JO15-4Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 15:00DVOL 2 - SCE 2Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 15:00DVOL JO19-1 - SCP JO19-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 15:00DVOL JO17-2 - vv Ewijk JO17-1Sportpark Vossenpels
    23 mrt. 15:00Redichem MO17-1 - DVOL MO17-1Wilhelmina sportpark
    23 mrt. 15:00Spero JO17-3 - DVOL JO17-3Sportpark De Pas
    24 mrt. 10:00DVOL 4 - SVHA 3Sportpark Vossenpels
    24 mrt. 10:00Spero VR2 - DVOL VR1Sportpark De Pas
    24 mrt. 10:00Sc Westervoort 5 - DVOL 5Sportpark Naederhuyse
    24 mrt. 10:30Epe 2 - DVOL 2Sportpark Wachtelenberg
    24 mrt. 10:30Niftrik 2 - DVOL 3Sportpark De Eik (Niftrik)
    24 mrt. 14:00Beuningse Boys 1 - DVOL 1Sportpark De Ooigraaf
    26 mrt. 18:30DVOL MO13-1 - VDZ MO13-1Sportpark Vossenpels
    28 mrt. 20:00ST AWC/Juliana '31 VR1 - DVOL VR1Sportpark De Broeklanden
    30 mrt. 08:30DVOL JO9-5 - SC Bemmel JO9-4Sportpark Vossenpels
    30 mrt. 08:30DVOL JO9-2 - Brakkenstein JO9-1Sportpark Vossenpels
    30 mrt. 08:30DVOL JO10-3 - DVOL JO10-2Sportpark Vossenpels
    30 mrt. 08:30DVOL JO8-4 - Eldenia JO8-5Sportpark Vossenpels
    30 mrt. 09:00EMM JO10-1G - DVOL JO10-4Sportpark De Haar
    30 mrt. 09:30DVOL JO12-1 - OBW JO12-1Sportpark Vossenpels
    30 mrt. 09:30Arnhemia JO11-1 - DVOL JO11-3Sportpark De Bakenhof
    30 mrt. 09:45DVOL JO11-4 - SML JO11-5GSportpark Vossenpels
    30 mrt. 11:00DVOL MO15-1 - Trekvogels MO15-1Sportpark Vossenpels
    30 mrt. 11:00Bennekom JO19-2 - DVOL JO19-1Sportpark De Eikelhof
    30 mrt. 11:00Elistha JO11-2 - DVOL JO11-5Sportpark De Pas
    30 mrt. 11:00Groen Wit '62 JO13-1 - DVOL JO13-1Sportpark De Maten
    30 mrt. 11:30Uchta JO15-1 - DVOL JO15-3Sportpark De Hoeken
    30 mrt. 11:45OSC JO15-1 - DVOL JO15-1Sportpark Nieuw Balveren
    30 mrt. 11:45Alverna JO12-1G - DVOL JO12-3Sportpark Bospad
    30 mrt. 12:30Aquila JO15-1 - DVOL JO15-2Sportpark De Zeven Morgen
    30 mrt. 15:00DIO '30 JO17-3 - DVOL JO17-4Sportpark De Gelenberg
    31 mrt. 11:00DVOL VR1 - Quick 1888 VR1Sportpark Vossenpels
    31 mrt. 11:30Albatross 2 - DVOL 2Sportpark Ugchelen
    31 mrt. 12:00Brakkenstein 5 - DVOL 3Sportpark Brakkenstein
    31 mrt. 14:30RODA '28 1 - DVOL 1Sportpark De Boshof
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.Spero JO12-2 - DVOL JO12-27 - 4
    9 mrt.DVOL JO11-3 - Woezik JO11-31 - 2
    9 mrt.Woezik MO17-3 - DVOL MO17-12 - 2
    9 mrt.Spero JO11-1 - DVOL JO11-111 - 1
    9 mrt.FC Zutphen JO12-2 - DVOL JO12-12 - 4
    9 mrt.DVOL JO12-3 - Aquila JO12-15 - 2
    9 mrt.Spero JO15-2 - DVOL JO15-22 - 4
    9 mrt.DVOL JO17-1 - OSC JO17-14 - 0
    9 mrt.DVOL JO15-4 - Beuningse Boys JO15-60 - 9
    9 mrt.DVOL JO17-4 - Trekvogels JO17-32 - 0
    9 mrt.DVOL JO17-2 - Eendracht '30 JO17-11 - 2
    9 mrt.DVOL JO19-1 - Excelsior Z JO19-1G3 - 2
    9 mrt.Woezik JO17-7 - DVOL JO17-34 - 1
    10 mrt.DVOL 4 - Leones 37 - 5
    10 mrt.DVOL VR1 - Leones VR10 - 2