• JO10-2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Straatmans, LasseOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 11:00GVA JO10-1 - DVOL JO10-2Sportpark De Vijzel
    30 mrt. 08:30DVOL JO10-3 - DVOL JO10-2Sportpark Vossenpels
    6 apr. 09:45DVOL JO10-2 - Eldenia JO10-3Sportpark Vossenpels
    13 apr. 11:35RKHVV JO10-4 - DVOL JO10-2Sportpark De Blauwenburcht
    20 apr. 09:45DVOL JO10-2 - VDZ JO10-5GSportpark Vossenpels
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DVOL JO10-2 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden DVOL JO10-2 (B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL JO10-23300485439
    2Oranje Blauw JO10-432014116256
    3Woezik JO10-431022434-103
    4Beuningse Boys JO10-5M3003361-580

    Poulestanden DVOL JO10-2 (B4325 B4352 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Zutphen JO10-61100182163
    2Doesburg SC JO10-2G1100164123
    3De Paasberg JO10-11100177103
    4DVOL JO10-31100155103
    5sv DFS JO10-1110013493
    6Kilder JO10-1G110015783
    7DVOV JO10-3110012483
    8FC Eibergen JO10-3110013763
    9Doesburg SC JO10-1G11008353
    10SJO DVSG Germania JO10-2110010643
    11DUNO D JO10-111006243
    12SDV Barneveld JO10-4110011833
    13De Bataven JO10-211009633
    14Orion JO10-611009633
    15VVG'25 JO10-1G11007433
    16DVOL JO10-211004223
    17Eendracht '30 JO10-211005413
    18Jonge Kracht JO10-310107701
    19RKHVV JO10-310107701
    20Aquila JO10-1100145-10
    21ST: Victoria’25/SCD’33 JO10-1100124-20
    22Stroe JO10-11001811-30
    23Blauw Geel '55 JO10-4100169-30
    24Oranje Blauw JO10-3100169-30
    25Concordia-W JO10-3G100147-30
    26Union JO10-11001610-40
    27RVW JO10-1100126-40
    28DVV JO10-4100138-50
    29FC Winterswijk JO10-31001713-60
    30FC Trias JO10-41001715-80
    31DVOV JO10-41001412-80
    32Uchta JO10-2G1001413-90
    33Lunteren JO10-21001717-100
    34SC Bemmel JO10-31001515-100
    35VIOD JO10-4G1001416-120
    36FC Zutphen JO10-5G1001218-160

    Poulestanden DVOL JO10-2 (B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Paasberg JO10-111008443
    2RKHVV JO10-311007343
    3sv DFS JO10-111006423
    4De Bataven JO10-200000000
    5Doesburg SC JO10-1G00000000
    6Doesburg SC JO10-2G00000000
    7DVOL JO10-300000000
    8DVOL JO10-200000000
    9DVOV JO10-300000000
    10Eendracht '30 JO10-200000000
    11FC Eibergen JO10-300000000
    12Kilder JO10-1G00000000
    13Orion JO10-600000000
    14SJO DVSG Germania JO10-200000000
    15VVG'25 JO10-1G00000000
    16FC Zutphen JO10-600000000
    17SDV Barneveld JO10-4100146-20
    18Jonge Kracht JO10-3100148-40
    19DUNO D JO10-1100137-40

    Poulestanden DVOL JO10-2 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    Geen informatie

    Poulestanden DVOL JO10-2 (B4360 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Bataven JO10-200000000
    2sv DFS JO10-100000000
    3Doesburg SC JO10-1G00000000
    4Doesburg SC JO10-2G00000000
    5DVOL JO10-200000000
    6DVOL JO10-300000000
    7DVOV JO10-300000000
    8Eendracht '30 JO10-200000000
    9FC Eibergen JO10-300000000
    10Kilder JO10-1G00000000
    11Orion JO10-600000000
    12De Paasberg JO10-100000000
    13RKHVV JO10-300000000
    14SJO DVSG Germania JO10-200000000
    15VVG'25 JO10-1G00000000
    16FC Zutphen JO10-600000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Linders, DaanTeamspeler
    Straatmans, LasseTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.