• JO13-3 Veld Zaterdag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 11:15DVOL JO13-3 - Eendracht '30 JO13-2Sportpark Vossenpels
    6 apr. 08:30Trekvogels JO13-2 - DVOL JO13-3Sportpark De Kwakkenberg
    13 apr. 11:15DVOL JO13-3 - Orion JO13-3Sportpark Vossenpels
    20 apr. 11:15DVOL JO13-3 - SCE JO13-2Sportpark Vossenpels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.UHC JO13-1 - DVOL JO13-32 - 8
  • Poulestanden DVOL JO13-3 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL JO13-311009273
    2De Bataven JO13-2100129-70

    Poulestanden DVOL JO13-3 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nijmegen JO13-1G11101058193931
    2DVOL JO13-31191165174828
    3Eendracht '30 JO13-21182139192026
    4Alverna JO13-1G1162340271320
    5Elistha JO13-2G1162335231220
    6Union JO13-3114343327615
    7Woezik JO13-4103343028212
    8Arnhemia JO13-193151842-2410
    9AWC JO13-4112362637-119
    10SJO Diosa-Niftrik JO13-1112182349-267
    11Brakkenstein JO13-2101181956-374
    12Blauw Wit JO13-31100111153-420

    Poulestanden DVOL JO13-3 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO13-311008173
    2UHC JO13-111006153
    3OVC '85 JO13-211004133
    4Beuningse Boys JO13-3G11003033
    5csv Apeldoorn JO13-411004223
    6DTS '35 Ede JO13-311005413
    7SV Otterlo JO13-1G11002113
    8Robur et Velocitas JO13-411001013
    9Loo JO13-1G11002203
    10SC Doesburg JO13-110012200
    11vv Ede/Victoria JO13-1100145-10
    12Fortissimo JO13-2100112-10
    13Groen Wit'62 JO13-4G100101-10
    14Orderbos JO13-1G100124-20
    15RKHVV JO13-3G100114-30
    16DVOL JO13-3100103-30
    17AVIOS/DBV JO13-1100116-50
    18Prins Bernhard JO13-1100118-70

    Poulestanden DVOL JO13-3 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Treffers JO13-23300151149
    2Trekvogels JO13-24301199109
    3Beuningse Boys JO13-3G32107527
    4Woezik JO13-32200133106
    5SCE JO13-2320112666
    6DVOL JO13-3210111743
    7Orion JO13-33102131123
    8AWC JO13-33102712-53
    9BVC '12 JO13-13102916-73
    10Union JO13-240221316-32
    11Eendracht '30 JO13-2201145-11
    12Juliana '31 JO13-2201146-21
    13UHC JO13-14013424-201
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Altena, BartTeamspeler
    Broedelet, TygoTeamspeler
    Swaab, LuukTeamspeler
    Westenberg, NielsTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.