• JO17-3 Veld Zaterdag man

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 299795@-1 )
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Zwikker, MaxTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 dec.Trekvogels JO17-3 - DVOL JO17-33 - 6
  • Poulestanden DVOL JO17-3 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL JO17-33300238159
    2OSC JO17-43201161336
    3Blauw Wit JO17-33102121023
    4Orion JO17-53003525-200

    Poulestanden DVOL JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel JO17-311100157114630
    2BVC '12 JO17-11090152143827
    3OSC JO17-51071239201922
    4DVOL JO17-31171354332122
    5De Bataven JO17-3106043328518
    6Spero JO17-51050533211215
    7Orion JO17-594143133-213
    8Blauw Wit JO17-3104153030013
    9SC Millingen JO17-2114071929-1012
    10ST: SVO'68/VVLK JO17-3102081861-436
    11RKHVV JO17-5112091562-476
    12Trekvogels JO17-31100111756-390

    Poulestanden DVOL JO17-3 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Otterlo JO17-11100190193
    2VDZ JO17-51100140143
    3SJO Diosa-Niftrik JO17-111005053
    4FC Bergh JO17-311005143
    5ST: AAC-Olympia/Batavia JO17-111004133
    6SC EDS JO17-111004133
    7ZVV '56 JO17-111003033
    8Spero JO17-411002023
    9Sc Westervoort JO17-211004313
    10Advendo '57 JO17-211002113
    11DVOL JO17-311004403
    12AWC JO17-411003303
    13BVC '12 JO17-110014400
    14Union JO17-310013300
    15OBW JO17-2100134-10
    16Bennekom JO17-5100112-10
    17De Bataven JO17-4100102-20
    18Dodewaard JO17-1100114-30
    19VDZ JO17-4100114-30
    20Robur et Velocitas JO17-6100103-30
    21Loil sv JO17-1G100115-40
    22AWC JO17-5100105-50
    23Eldenia JO17-41001014-140
    24Columbia JO17-31001019-190

    Poulestanden DVOL JO17-3 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Otterlo JO17-111007253
    2Advendo '57 JO17-211006333
    3ST: AAC-Olympia/Batavia JO17-111004313
    4Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-200000000
    5AWC JO17-400000000
    6FC Bergh JO17-300000000
    7Blauw Wit JO17-200000000
    8DVOL JO17-300000000
    9SC EDS JO17-100000000
    10SV Hatert JO17-100000000
    11RKHVV JO17-200000000
    12SDZZ JO17-1G00000000
    13SJO Diosa-Niftrik JO17-100000000
    14SKV JO17-4G00000000
    15Spero JO17-400000000
    16Sc Westervoort JO17-200000000
    17ZVV '56 JO17-100000000
    18Uchta JO17-1100134-10
    19VDZ JO17-5100136-30
    20Groen Wit '62 JO17-2100127-50

    Poulestanden DVOL JO17-3 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-200000000
    2AWC JO17-400000000
    3FC Bergh JO17-300000000
    4Blauw Wit JO17-200000000
    5DVOL JO17-300000000
    6SC EDS JO17-100000000
    7SV Hatert JO17-100000000
    8RKHVV JO17-200000000
    9SJO Diosa-Niftrik JO17-100000000
    10SKV JO17-4G00000000
    11Spero JO17-400000000
    12ZVV '56 JO17-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berkhof, GuusTeamspeler
    Evers, WouterTeamspeler
    Moore, JesseTeamspeler
    Ochten, Finn vanTeamspeler
    Zwikker, MaxTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.