• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gestel, Zeth vanOverige stafTeammanager
    Hendriks, G.J.Overige stafTeammanager
    Hendriks, G.J.Technische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 15:00DVOL JO19-1 - SC Rheden JO19-1Sportpark Vossenpels
    30 nov. 12:00Beuningse Boys JO19-2 - DVOL JO19-1Sportpark De Ooigraaf
    7 dec. 15:00DVOL JO19-1 - SVHA JO19-1Sportpark Vossenpels
    14 dec. 13:00HAVO JO19-1G - DVOL JO19-1Sportpark De Notenboom
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.SC Millingen JO19-1 - DVOL JO19-16 - 0
    16 nov.DVOL JO19-1 - Leones JO19-12 - 2
  • Poulestanden DVOL JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVOL JO19-1321017897
    2SML JO19-3321010467
    3Elistha JO19-13102411-73
    4Blauw Wit JO19-13003311-80

    Poulestanden DVOL JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Millingen JO19-1871029121722
    2SVHA JO19-175022213915
    3SCE JO19-185032415915
    4Leones JO19-164111915413
    5GVA JO19-173311911812
    6HAVO JO19-1G74032222012
    7AWC JO19-283142621510
    8AVW '66 JO19-183142121010
    9RKSV Driel JO19-17304201739
    10Beuningse Boys JO19-272052231-96
    11DVOL JO19-171151131-204
    12SC Rheden JO19-18008834-260

    Poulestanden DVOL JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVA JO19-111008173
    2Robur et Velocitas JO19-211006063
    3AVW '66 JO19-111005143
    4SCE JO19-111004133
    5De Treffers JO19-211004223
    6Beuningse Boys JO19-211002023
    7DVOL JO19-111005413
    8Blauw Geel '55 JO19-111003213
    9Leones JO19-111002113
    10SVHA JO19-1100145-10
    11SC Klarenbeek JO19-1100123-10
    12RKSV Driel JO19-1100112-10
    13AWC JO19-2100124-20
    14SC Millingen JO19-1100102-20
    15Juliana '31 JO19-2100114-30
    16SML JO19-2100115-40
    17SP Teuge JO19-1100106-60
    18De Bataven JO19-2100118-70

    Poulestanden DVOL JO19-1 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AVW '66 JO19-100000000
    2Beuningse Boys JO19-200000000
    3Blauw Geel '55 JO19-100000000
    4DVOL JO19-100000000
    5GVA JO19-100000000
    6Leones JO19-100000000
    7Robur et Velocitas JO19-200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beijer, Milan deTeamspeler
    Gestel, Zeth vanTeamspeler
    Giesen, LarsTeamspeler
    Hendriks, LucTeamspeler
    Huijink, D.A.G.Teamspeler
    Janssen, DaanTeamspeler
    Janssen, ThijnTeamspeler
    Sbai, NouriTeamspeler
    Stuffers, BentTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.