• MO17-1 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Balvers, F.W.D.Overige stafTeammanager
    Fischer, MichelOverige stafMateriaalman
    Hendriks, G.J.Technische stafAss.-trainer/coach
    Janssen, AnthonyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Knipping, Geert-JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. 14:00Blauw Wit 1 - DVOL 1Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    26 apr. 14:00DVOL 1 - Groesbeekse Boys 1Sportpark Vossenpels
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DVOL 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels 116112340211935
    2Rood Wit 1159152826228
    3Brakkenstein 1158253627926
    4vv Ewijk 1148152721625
    5Blauw Wit 1147433833525
    6HAVO 1157262120123
    7DVOL 11463527171021
    8Groesbeekse Boys 1146352421321
    9Germania 1166372926321
    10Beuningse Boys 11355332221020
    11Hapse Boys 1135172223-116
    12Vitesse'08 11512121546-315
    13Estria 1140113844-361

    Poulestanden DVOL 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 133009459
    2DVOL 132019726
    3Overasseltse Boys 131029723
    4Loo 13003211-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkers, JesseTeamspeler
    Arnouts, JensTeamspeler
    Bund, Maarten van deTeamspeler
    Coenen, SjorsTeamspeler
    Derks, SamTeamspeler
    Disveld, JopTeamspeler
    Evers, TeusTeamspeler
    Geerlings, LuukTeamspelerMiddenvelder
    Goldenbelt, NielsTeamspeler
    Janssen, ArthurTeamspeler
    Jetten, LuukTeamspeler
    Kuling, MickTeamspelerDoelverdediger
    Maters, MathijsTeamspelerVerdediger
    Peters, YnzeTeamspeler
    Wientjes, MarcoTeamspeler
    Wouters, MikeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-slide